Domaći nogometdomaće prvenstvo

Lokosi ‘pregazili‘ Slavenovo iznenađenje s početka prvenstva: Krstanović opet strijelac, Pivarić pobjedu donio gostima

24. srpnja 2021. - 21:58

U susretu 2. kola Prve HNL Slaven Belupo je u subotu na domaćem terenu poražen od Lokomotive sa 1-2. Za domaćine zabio je Ivan Krstanović (66-pen), a strijelci za "Lokose" bili su Enis Cokaj (22) i Josip Pivarić (81).

Početnih 20 minuta susreta prošlo je bez pravih prilika, onda su u 22. minuti poveli gosti. Cipetić je prošao po desnoj strani i ubacio u peterac gdje je se našao albanski veznjak Enis Cokaj, koji glavom trese mrežu.

Četiri minute kasnije domaćini su mogli izjednačiti nakon kornera, ali Božićev udarac glavom, koji je išao pod prečku, odlično je skinuo vratar Santini.

Na početku drugog poluvremena dvije prigode za Lokomotivu, prvo je u 47. minuti udarac Kačavende završio u bloku, a  još bolja je bila šansa napadača "Lokosa" Solde u 53....

18. travanj 2024 01:53