Lokosi osvojili zlatni bod u Puli i doveli Istru u tešku situaciju

11. svibnja 2021. - 19:02

U prvom susretu 34. kola Prve HNL, derbiju začelja Istra 1961 i Lokomotiva su na Aldo Drosini odigrali 1-1 čime su gosti zadržali četiri boda više od "fenjeraša" Istre.

Lokomotiva je povela u 38. minuti golom Josipa Pivarića iz kaznenog udarca, a izjednačio je Sergi Gonzalez u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bio je to sudar dviju momčadi koje se bore za ostanak u elitnom razredu hrvatskog nogometa. Lokomotiva je dočekala utakmicu na osmom mjestu sa četiri boda više od posljednjeplasirane Istre i ta je razlika ostala i nakon ove utakmice, a ispred oba sastava još su po dvije utakmice.

Gosti su pobjedom mogu osigurati ostanak, međutim i bod "lokosima" mnogo znači, dok se Istra sada nalazi u još težoj poziciji.

Svjesne važnosti susreta, obje su momčadi krenule oprezno. Lokom...

22. travanj 2024 17:44