Domaći nogometbravo ‘vatreni‘!

Hrvatska pobijedila Škotsku i plasirala se u osminu finala Europskog prvenstva!

Piše A.J.
22. lipnja 2021. - 22:49

Hrvatska je pobijedila Škotsku u suretu 3. kola skupine D igranom u Glasgowu i plasirala se u osminu finala Eura!

Izabranici Zlatka Dalića slavili su na Hampden Parku rezultatom 3:1, zahvaljujući pogocima Vlašića, Modrića i Perišića, dok je jedini gol za domaćine postigao McGregor. „Vatreni” su tako zauzeli drugo mjesto u konačnom poretku skupine D, zbog toga jer su postigli više golova od Češke koja je završila na trćem mjestu s istom gol razlikom, te idu na drugoplasiranog iz grupe E.

Nikola Vlašić u 17. je minuti doveo Hrvatsku u vodstvo, nakon što je Juranović ubacio loptu, a Perišić mu je spustio na nogu. „Vatreni” su nedugo nakon toga uspostavili kontrolu i dominirali posjedom, ali u 42. minuti Callum McGregor natrčava na loptu koju je Vida loše očistio i s ruba ...

22. travanj 2024 18:31