Glavčić i Knoll zabili za važnu domaću pobjedu Belupa

29. siječnja 2021. - 20:12

U prvoj utakmici 18. kola Prve HNL Slaven Belupo je kao domaćin svladao Varaždin sa 2-0 (2-0).

Strijelci za sastav iz Koprivnice bili su Glavčić (15) i Knoll (45+1).

Prvi pogodak na utakmici postigao je Glavčić izvrsno izvedenim slobodnim udarcem sa 20-ak metara kojim je prebacio živi zid gostiju nakon čega se lopta od grede odbila u mrežu. U samoj završnici prvog poluvremena Božić je osvojio loptu na sredini igrališta, a zatim lijepom loptom uposlio Nijemca Knolla u kaznenom prostoru Varaždina, a ovaj je potom mirno prebacio Horkaša za 2-0.

Drugo poluvrijeme proteklo je u mirnom čuvanju stečene prednosti domaćeg sastava.

Peti Slaven Belupo sada ima 20 bodova iz 17 utakmica, kao i šesti Hajduk koji je odigrao susret manje, dok je Varaždin ostao osmi sa 15 bodova, bod...

25. travanj 2024 10:34