Domaći nogometstigao izvještaj

Bjelanoviću prijeti kazna, verbalno je napao suca zbog sporne situacije, nije birao riječi, evo što je delegat zapisao

Piše Sport SD
25. rujna 2023. - 11:29

U 9. kolu Supersport Supersport HNL-a Istra je poražena na domaćem travnjaku od Gorice rezultatom 0:1. Nakon završetka prvog poluvremena dogodio se incident, sportski direktor Istre Saša Bjelanović verbalno je napao suca Frana Jovića zbog sporne situacije iz 19. minute.

Maloča je zahvatio Valinčića po nozi, domaćini su tražili penal, ali sudac Fran Jović nije se oglasio. Nakon VAR provjere Jović je ostao pri svojoj prvotnoj procjeni kako nije bilo prekršaja.

Screenshot HNS

Delegat utakmice Ivan Vukojević u izvještaju je napisao:

Na poluvremenu utakmice pred sudačkom svlačionicom suce je dočekao gospodin Saša Bjelanović, sportski direktor NK Istra 1961 i na izrazito vulgaran i agresivan način obratio se sucu utakmice riječima. ‘Smeće jedno, kako te nije sram, nisi dobrodošao u Pulu, smeće jedno. Nakon toga u više navrata ponovio je riječ smeće.‘

Čeka se reakcija sudačke komisije, Bjelanovića sigurno čeka kazna.

29. travanj 2024 17:49