Domaći nogometništa od europe

Bezidejni Riječani razočarali u utakmici odluke, Grci rutinski do prolaza

26. kolovoza 2021. - 21:57

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli izboriti plasman u grupnu fazu UEFA Konferencijske lige, trećeg po snazi europskog klupskog natjecanja, nakon što su u uzvratnoj utakmici doigravanja na svom stadionu na Rujevici poraženi od grčkog PAOK-a s 2-0 (1-0).

Gosti su poveli u 11. minuti pogotkom Omara El Kaddourija, a u 80. minuti je sve snove Riječana uništio Thomas Murg kad je pogodio za konačnih 2-0.

Riječani su već u Solunu propustili veliku priliku kad su u posljednjem napadu na utakmici primili pogodak kojim su ostali bez prednosti za uzvrat, a od početka dvoboja na Rujevici vidjelo se da su Grci u dvoboj ušli odlučniji.

Tako su već u šestoj minuti Schwab i El Kaddouri u istoj akciji dvaput pogodili gredu. No, pet minuta poslije riječki vratar Prskalo je svladan. Kurtić je...

25. travanj 2024 21:23