OstaloTeakwondo klub DIV

Ntiko im nije ravan: kninski juniori vratili se s državnog natjecanja u Zagrebu s dvjema zlatnim i dvjema srebrenim medaljama

Piše Šibenski.hr
23. lipnja 2024. - 12:11

Članovi Taekwondo kluba DIV Knin vratitli su se iz Zagreba s juniorskog državnog prvenstva ovjenačni zlatom i srebrom. Naime, na tom natjecanju mladi kninski sportaši osvojili su dva zlata i dva srebra.
Na najviše postolja u kategoriji do 44 kilograma popela se Nika Dodik koja je uvjerljivo pobjedila i u finalu, osvojivši tako zlatnu medalju. To joj je osiguralno i mjesto u reprezentaciji na Svjetskom prvenstvu koje će se najesen održati u Koreji.
Naslovom juniorske prvakinje okitila se i Anamaria Mikulić koja je nstupila u kategoriji do 49 kilograma.
Petra Lea Jelić u kategoriji do 63 kilograma osvojila je srebreno odličje, a srebrom se okitio i Mate Teskera u kategoriji do 63 kilograma. On je nakon tri pobjede tijesno poražen u finalu i tako ostao bez Svjetskog prvenstva.

27. lipanj 2024 15:28