Nogometpovratnici u hnl

Ludnica na benzinskoj, pogledajte kako navijači slave s nogometašima Šibenika

Piše Šibenski.hr
3. lipnja 2024. - 07:17

Nogometaši Šibenika vraćaju se u HNL nakon što su na gostovanju u osječkom Gradskom vrtu pobijedili Zrinski Osječko rezultatom 2:0 i osvojili naslov prvaka Prve nogometne lige.

Šibenik je natjecanje u Prvoj NL završio nizom od 14 pobjeda i na kraju skupio 82 boda, jedan više od Zrinskog kojem je ovo bio prvi poraz nakon deset uzastopnih pobjeda.

Prvi čovjek Zrinskog: Treba očistiti gamad i tri čovjeka s vrha! Sve ću prijaviti, ovo je sramota

Kakav majstor u Osijeku, stoji usred tribine pune Funcuta, a na majici preko prsa strši natpis - Dinamo

Šibenik slavio u trileru prepunom kontroverzi. Penal, 5 crvenih, maestralni gol, opća tuča, u loži uredovala policija

Šibenik je u Osijeku poveo u 35. minuti pogotkom Josipa Majića iz kaznenog udarca, a konačnih 2:0 u 77. minuti postavio je Ivan Božić.

Miroslav Slafhauzer/Cropix

Jaku podršku imao je Šibenik u Osijeku, oko 1000 pripadnika navijačke skupine Funcuti došao je u Gradski vrt, na odlučujuću utakmicu sezone.

Nakon utakmice uslijedilo je ludo slavlje, a na povratku u Šibenik autobus s igračima stao je na benzinsku pumpu, tu su bili i Funcuti, pogledajte kako je to izgledalo...

28. lipanj 2024 06:41