Nogometlijep uspjeh

Juniori Šibenika izborili ostanak u prvoj ligi! Junak pobjede bio je Kulušić s dva gola

Piše K. G.
1. lipnja 2024. - 17:58

Juniori Šibenika uspjeli su izboriti ostanak u prvoj ligi! Momci trenera Ivice Vastića u važnoj utakmici posljednjeg kola na Šubićevcu su svladali Istru s 2:0 i tako otklonili bilo kakve sumnje u mogućnost ispadanja iz lige.

Narančasti su tako uzeli stvar u svoje ruke i s tri boda osigurali da ne ovise o rezultatima svojih konkurenata Sesveta i Dugopolja.

Junak šibenske pobjede bio je Lovre Kulušić koji je zabio oba gola. Prvi na asistenciju Mučića u 43. minuti, a drugi na dodavanje Sekulića u 50. minuti.

Za Šibenik su igrali: Mišević, Mihaljević, Morrison, Sopić, Baturina, Morić, Sekulić, Mučić, Grbelja, Šalić, Kulušić (još su igrali Nakić-Alfirević, Bljaić, Buva, Grgas Grando).

20. lipanj 2024 18:21