VaterpoloPRVA ‘B‘ LIGA

Bellevue prvi pogodak primio u završnici druge četvrtine, Nikola Balić trinaest obrana, četiri pogotka postigao je …

18. ožujka 2023. - 14:04

Odmah je bilo jasno kako je razlika u kvaliteti velika nakon čega je bilo pitanje koliko će Bellevue izdržati da ne primi pogodak, i koliko će do tog trenutka postići. Prva četvrtina 5:0, u drugoj je već na polovici vodio s 8:0. Potom Crikvenica, koja je minutu i 53 sekunde prije velikog odmora postigla prvi pogodak, dakle, nakon 14 minuta i 7 sekundi igre.

Bellevue je očekivano nadigrao u Gružu Crikvenicu, 19:4, te u 7. kolu stigao do pete pobjede. Prošlo kolo je upisao drugi poraz,  izgubio s 15:9 u gostima kod Opatije, koja je u prvih šest kola ostvarila pet pobjeda i jedan poraz, a koja je u ovom kolu gost Gusara,koji ima tri pobjede i tri poraza.

Dubrovački prvo‘be‘ligaš je pod vodstvom Marka Ivekovića protiv Crikvenice igrao u sastavu: Nikola Balić (13 obrana), Toni Rozić, Harun Kazagić (3), Marko Puljić (1), Nikša Marković (2), Boris Ivaniš (2), Josef Hrošik (2), Dominik Lončarić, Leo Bogdanović (3), Bruno Bobić (4), Đino Franić (1) i Bruno Vranješ (1).

Bellevue - Crikvenica

Tonči Vlašić/

U 8. kolu Bellevue je gost Delfina, koji je u prvih šest kola bez boda. Crikvenica ima pobjedu i šest poraza. Vodi Galeb MR, koji je dobio svih šest utakmica.

20. travanj 2024 17:14