RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA |

PORAZ U UMAGU Oslabljeni Dubrovnik postigao 33 pogotka, ali ništa od bodova, primio je previše

3. listopada 2020. - 21:23
Dubrovnik je s desetoricom izgubio u Umagu od istoimenog domaćina sa 41:33 (20:17), te je i nakon 2. kola bez boda na svom kontu u Paket 24 Premijer ligi. Na startu je izgubio kod kuće od Poreča.

Svi igrači Dubrovnika, osim dvojice vratara, upisali su se u strijelce. Luka Bevanda je bio najučinkovitiji - deset pogodaka. Raspoložen je bio i Tomislav Radić, koji je postigao devet. Zatim, Marino Knez (4 pogotka), Marino Gabrieri (3), Mario Ratkajac (2), Julio Jelavić (2), Hrvoje Lončarica (2), te Ivan Medić (1). Branili su Marinko Ševo i Toni Barišić.

Unatoč svim problemima Dubrovnik se dobro držao: u 21. minuti je bilo 12:12, u 57. minuti bilo je 36:32...

Momčad trenera Zdravka Medića u 3. kolu dočekuje Goricu.

24. travanj 2024 18:53