RukometEUROPSKO PRVENSTVO (Ž)

Pijević je obranila ključan udarac pri rezultatu 25:26, Hrvatska sa zvukom sirene izjednačila, i ide s dva boda u drugi krug, Prkačin spremila tri ‘bombe‘

8. studenog 2022. - 20:23

Hrvatska je u drugom, krugu, nosi u njega dva boda. Iako joj je igrao i poraz s tri razlike od Švicarske, u zadnjoj sekundi je izbjegla i minimalan. Završilo je 26:26. Katarina Pavlović je naciljala sa zvukom sirene. Naše su na poluvremenu imale plus dva (14:12), u nastavku i plus četiri (22:1), ali nakon 23:20 četiri pogotka u nizu Švicarske, koja je imala i plus dva (24:26). Iako smo u završnici utakmice non stop bili s igračicom manje, izbjegnut je poraz.

Tea Pijević je imala pet obrana, peta je bila za pet, i to pri rezultatu 25:26. Isto toliko obrana, pet, imala je i Ivana Kapitanović. Kristina Prkačin je postigla tri pogotka, već u prvom poluvremenu je bila opterećena s dva isključenja...

Hrvatska je najvažnije ostvarila, ostala je na EP-u, u drugom je krugu, i to je s dva boda koja je prenijela u igri za polufinale...