OstaloODBOJKA

Prekrasna priča koja traje i traje, trinaest od trinaest Dubrovnika, nitko drugi se s tim ne može pohvaliti

3. veljače 2024. - 20:29

Dubrovnik je nastavio svoj niz. Zadar se trudio, ali protiv najbolje ekipe drugog razreda, koja je jedina neporažena i koja za cilj ima plasman u najveći rang, Super ligu, i to u njenom domu, u Gospinom polju, nije uspio ništa osim dobrog otpora u drugom setu u kojem je osvojio 22 poena.

U prvom setu je uzeo 14, a u trećem samo 6. Meč je trajao 67 minuta. Prvi i treći set po 20, drugi 27 minuta.

I iduće kolo je Dubrovnik domaćin. Stiže Olimpik, a zatim ga čeka derbi. Gost je prvog pratitelja, ekipe Veli Vrh, koji je u 13. kolu dobio kod kuće predzadnji Zagreb s 3:0, te i dalje ima dva poraza. Ovo kolo, prvi protiv zadnjeg, drugi protiv predzadnjeg – 3:0.

Dubrovnik je lider drugog razreda

Tonči Vlašić/

Novu, trinaestu prvenstvenu pobjedu ove sezone sastav iz Gospina polja izborio je pod vodstvom Leonarda Barića, Pauline Prkačin, Maje Ereš i Marine Radić u sastavu: Mia Obradović, Lara Dežulović, Andrea Butigan, Anamarija Mrakić, Manuela Karač, Matea Vuletić, Laura Prkačin, Mia Vukas, Marija Kristić, Doris Buzolić, Milica Đukić, Laura Gnjatović, Gabriela Stipanović i Iva Maslač.

15. lipanj 2024 03:10