OstaloSTOLNI TENIS |

I ČETVRTI PUT POBJEDA ČISTA K‘O SUZA ‘Piturima‘ se očito ne igra četvrti set, a kamo li četvrta partija!

24. listopada 2020. - 20:18
Miho Simović, Filip Ćipin i Tomislav Japec su sve riješili u tri seta. Niti jedan 'Pitur' u Požegi nije dozvolio domaćinu da se njegov meč oduži, ode u četvrti set. Sva trojica su slavila sa čistih 3:0 u setovima za novih 3:0 Libertas Marinkolora u najvećem rangu, HEP Hrvatskoj Super ligi.

Redom, u Požegi je Simović s 11:7, 11:3 i 11:9 dobio Jakova Jakelića, Ćipin s 11:8, 11:7 i 11:5 Luku Matešu, a Japec s 11:4, 11:1 i 11:4 Frana Mihaljevića.

Libertas Marinkolor nije izgubio niti jednu partiju u prva četiri nastupa u novoj sezoni. Prvo je dobio Split u Splitu s 3:0, a zatim istim rezultatom Cibaliju i Vodovod Osijek kod kuće.

U nedjelju, 25. listopada, Libertas Marinkolor igra u Slavonskom Brodu s početkom u 11 sati protiv istoimenog domaćina. Nakon toga, 7. studenog, u novom krugu prvenstva u Gospinom polju se igra super, super derbi HEP Hrvatske Super lige. Gost 'Pitura', doprvaka je aktualni prvak, varaždinski StaRR.
20. travanj 2024 05:20