NogometDRUGA ŽUPANIJSKA LIGA

Dva zaostatka manje, ostala još dva, u svakoj utakmici pobjednik po četiri puta tresao mrežu, u jednoj slavio domaćin, a u drugoj gost

28. studenog 2022. - 12:39

Enkel – SOŠK 1919., te Faraon – Omladinac su dva od četiri odrađena zaostatka iz prvog dijela sezone. Više ih se nije moglo odraditi protekli vikend budući je Omladinac dužnik u tri od četiri zaostatka.

Utakmica u Popovićima bila je zaostatak iz 2., a utakmica u Trpnju iz 7. kola. U obje, tko je postigao četiri pogotka, taj je slavio. U Popovićima je slavio domaćin (4:1), u Trpnju gost (2:4).

Enkel je do svoje druge pobjede stigao pogocima Petra Vlahutina u 25., Mihaela Klaića u 45., Denisa Braičevića u 50. i Marka Cvjetkovića u 81. minuti, dok je za SOŠK 1919., posljednjeplasirani sastav lige, sve porazi, strijelac bio Ivan Žile u 53. minuti. Na igralištu ‘Oliver Antunović‘ Omladinac je dobio prvo poluvrijeme s 2:0 (Zdenko Barbić u 25. i David Katić u 42. minuti), početkom nastavka je Barbić još jednom pogodio za 3:0. Antonio Franković je prekinuo u 65. minuti niz gostiju, postigao prvi pogodak za Faraon. Potom do kraja prvo gosti (Andrej Lešić u 77. minuti), i na kraju domaćin (Luka Koludrović u 87. minuti). Omladinac također druga pobjeda, ali samo jedan poraz u sedam utakmica. Faraon ima pobjedu više, a ovo mu je peti poraz.

Ostale su još utakmice Omladinac – Putniković (8. kolo) i BŠK Zmaj – Omladinac (9. kolo).

SEMAFOR

Poredak: 1. BŠK Zmaj (utakmica manje) 24 boda, 2. Rat 20 bodova, 3. Grk 20 bodova, 4. Omladinac Lastovo (dvije utakmice manje) 10 bodova, 5. Ponikve (oduzeta dva boda) 10 bodova, 6. NA Libertas 10 bodova, 7. Faraon 10 bodova, 8. Enkel 8 bodova, 9. Putniković (utakmica manje) 7 bodova, 10. SOŠK 1919. minus 5 bodova.

Prvo proljetno kolo, Lastovo: Omladinac – Enkel, Ston: Ponikve – Faraon, Kupari: NA Libertas – BŠK Zmaj, Putniković: Putniković – SOŠK 1919., Potomje: Grk – Rat.

19. travanj 2024 04:49