KošarkaEUROLIGA

Mario Hezonja pokazao ekipi kako treba protiv Žalgirisa, slijedili ga Lorenzo i John, te je Unics prekinuo crni niz..., Sreto svirao u Moskvi

4. veljače 2022. - 21:31

Dosta je bilo poraza, a dosta je prvi rekao Mario Hezonja. Dubrovčanin je vukao do 45:39 prednosti s kojom je njegov Unics otišao na veliki odmor u Kaunasu. Svih 14 koševa, koliko je postigao u gostujućem 76:67 uspjehu protiv Žalgirisa, potpisao je u prvom poluvremenu u kojem je bio daleko najučinkovitiji igrač na parketu.

U nastavku su povukli Browni, te je nakon tri poraza za redom, ukupno deset, Unics stigao do trinaeste pobjede. Lorenzo je ubacio 19 koševa od čega 13 u nastavku. John 15 koševa od čega 8 u nastavku. Plus John je imao 11 skokova, a Lorenzo 10 asistencija. Hezonja je u uspjeh još ugradio 5 skokova, 3 asistencije, 2 ukradene lopte.

Po tko zna koji put je Hezonja potpisao najljepši trenutak utakmice. Nije ovaj put to bilo zakucavanje, već asistencija za Johna Browna.

Mario Hezonja je u pobjedi kod Žalgirisa ubacio 14 koševa, imao 5 skokova, 3 asistencije, 2 ukradene lopte...

Sreten Radović je bio glavni sudac ogleda CSKA - Alba u Moskvi kojeg je domaćin dobio s 91:72.

Poredak: 1. Real Madrid 19/3, 2. Barcelona 19/5, 3. Milano 15/7, 4. Zenis 14/7, 5. CSKA 14/9, 6. Unics 13/10, 7. Olympiacos 12/9, 8. Anadolu Efes 12/11, 9. Monaco 12/12, 10. Bayern 12/12, 11. Fenerbahče 11/10, 12. Maccabi 10/12, 13. Lyon 9/15, 14. Crvena zvezda 8/14, 15. Baskonia 7/15, 16. Alba 7/16, 17. Panathinaikos 5/17, 18. Žalgiris 3/18.

U Euroligi Unics je u idućem kolu domaćin Crvenoj zvezdi. Igra se 11. veljače u Kazanju.

16. lipanj 2024 18:04