KošarkaEUROLIGA

Ima li lijeka za Real Madrid? Mario Hezonja i dalje ne zna za poraz u ovoj sezoni!

9. studenog 2023. - 23:37

Real Madrid – Virtus Bologna 100:74, eto nove radosti za aktualnog prvaka Europe, Maria Hezonju i ekipu u novoj sezoni Eurolige. Šesta utakmica – šesta pobjeda. Jedini je bez poraza. Barcelona ima jedan, I to upravo od Reala, a ostali dva i više…

Virtus je imao samo jedan prije dolaska u Madrid. Njegova nada kako će tako biti i dalje živjela je nakon prve četvrtine, koju je dobio s 27:26, ali ne i nakon druge četvrtine koju je izgubio s 27:10.

Facundo Campazzo je bio prvo ime Reala u uništavanju suparnika iz Bologne. Argentinac je ubacio 18 koševa, imao 11 asistencija i 6 skokova. Dubrovčanin je pobjedi doprinio s 9 koševa i 2 skoka, pogodio je za 15 minuta provedenih na parketu 3 od 6 šuteva iz igre, te oba slobodnabacanja.

Real je i dalje bez poraza u svim službenim natjecanjima, ima 16/0!

S prve dvije je osvojio španjolski Superkup, u domaćem prvenstvu ima 8/0, te eć spomenutih 6/0 u Euroligi.

08. lipanj 2024 12:34